O nas

O NAS

Specjaliści od energii

Pierwsze montaże instalacji fotowoltaicznych zaczęliśmy wykonywać w roku 2018. Początkowo działaliśmy jako podwykonawcy największych firm z branży fotowoltaicznej.

Po wykonaniu ponad 300 instalacji dla różnych firm oraz, w odpowiedzi na sugestię zadowolonych klientów, postanowiliśmy wprowadzić na rynek swoją markę.

Na przestrzeni lat zbieraliśmy doświadczenie i wiedzę. Dzięki temu obecnie możemy zaoferować naszym klientom kompletnie instalacje stworzone na najlepszych podzespołach.

Do października 2021 roku mamy na swoim koncie 502 wykonane instalacje.

onas-img

W ciągu czterech lat stworzyliśmy grupę doświadczonych i dokładnych monterów, którzy nie spoczywają na laurach! Wprost przeciwnie – stale uczestniczymy w różnego rodzaju szkoleniach i poszerzamy swoje uprawnienia.

Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, oferując mu dobrany do jego zapotrzebowania zestaw, który po przeprowadzeniu audytu, zaproponuje nasz doradca.

Cały proces od wyceny do zgłoszenia instalacji przeprowadzamy z minimalnym udziałem klienta. Mamy świadomość, że każdy z nas chce, aby prace realizowane u niego w domu, trwały możliwie, jak najkrócej. My też tego chcemy! Dlatego staramy się maksymalnie skompresować czas montażu instalacji. Chcemy pozostawić po sobie jedynie ciepłe wspomnienia.

W naszej pracy stawiamy przede wszystkim na dokładność, estetykę oraz zachowanie wszelkich zasad bezpieczeństwa.

Wiedza, umiejętności, doświadczenie zdobyte na przestrzeni lat oraz nieustanna chęć samodoskonalenia się, przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług.

Służymy pomocą również tym, którzy starają się o uzyskanie finansowania inwestycji związanej z montażem fotowoltaiki (kredyt, leasing). Po naszej stronie należy przygotowanie dokumentów dla operatora energetycznego, a także ubieganie się o dotację z różnych programów (Mój Prąd/Czyste powietrze). Z nami możesz być spokojny i nie musisz się martwić, że o czymś zapomnisz, czy czegoś nie zrozumiesz!

Dlaczego my?

Nasze zalety

Doświadczenie

Wykonaliśmy ponad 300 instalacji dla różnych firm

Szybki montaż

Wykonamy i oddamy w krótkim terminie całą inwestycję

Wysoka jakość

Świadczymy usługi na najwyższym poziomie

Darmowa konsultacja

Przed rozpoczęciem prac sprawdzamy możliwości instalacyjne u klienta i podpowiadamy najbardziej optymalne rozwiązanie

Dokumenty

Pomagamy w załatwieniu niezbędnych dokumentów i formalności

Serwis

Nasze instalacje są objęte pięcioletnią gwarancją. W przypadku konkretnych podzespołów czas ten może się nieco różnić, bo jest odgórnie ustalony przez producenta